Contact Gegevens

Voor vragen of nadere informatie over SAR Katwijk kunt u zich richten tot de onderstaande personen.

Algemene mailadressen

Naam E-mail
Algemeen mailadres info@sarkatwijk.nl
Static Show static@sarkatwijk.nl
Overige deelnemers nautisch@sarkatwijk.nl
Persinformatie info@sarkatwijk.nl
Sponsoring sponsoring@sarkatwijk.nl

Contactpersonen organisatie

Naam E-mail Telefoonnummer
Anneke Guijt anneke.guijt@krb.nl
Galit Rahim galit.rahim@krb.nl 06-23620744
Judith Bol judith.bol@krb.nl 06-17102319
Kees de Mol kees.demol@krb.nl 06-51917454
Willem Houwaart willem.houwaart@krb.nl 06-20043105
Arno Gijze arno.gijze@krb.nl 06-10215392
Daan Guijt daan.guijt@krb.nl
Bart de Mooij bart.demooy@krb.nl 06-52223574
Nils Heemskerk nils.heemskerk@krb.nl 06-21286794
Sven Ravensbergen sven.ravensbergen@krb.nl 06-53154337
Mieke School mieke.schoo@krb.nl

Postadres

Katwijkse Reddings Brigade
T.a.v. organistatie SAR Katwijk
Postbus 2005
2220 BA Katwijk

Start typing and press Enter to search