Contact Gegevens

Voor vragen of nadere informatie over SAR Katwijk kunt u zich richten tot de onderstaande personen.

Algemene mailadressen

Naam E-mail
Algemeen mailadres info@sarkatwijk.nl
Static Show static@sarkatwijk.nl
Overige deelnemers nautisch@sarkatwijk.nl
Persinformatie info@sarkatwijk.nl
Sponsoring sponsoring@sarkatwijk.nl

Contactpersonen organisatie

Naam E-mail Telefoonnummer
Anneke Guijt anneke@sarkatwijk.nl
Galit Rahim galit@sarkatwijk.nl 06-23620744
Judith Bol judith@sarkatwijk.nl 06-17102319
Kees de Mol kees@sarkatwijk.nl 06-51917454
Willem Houwaart willem@sarkatwijk.nl 06-20043105
Arno Gijze arno@sarkatwijk.nl 06-10215392
Daan Guijt daan@sarkatwijk.nl
Bart de Mooij bart@sarkatwijk.nl 06-52223574
Nils Heemskerk nils@sarkatwijk.nl 06-21286794
Sven Ravensbergen sven@sarkatwijk.nl 06-53154337
Lianne van der Klaauw lianne@sarkatwijk.nl

Postadres

Katwijkse Reddings Brigade
T.a.v. organistatie SAR Katwijk
Postbus 2005
2220 BA Katwijk

Start typing and press Enter to search